O nás

Jsme výrobci relaxačních, těhotenských a kojících polštářů Matýsek.

Naše polštáře jsou vhodné pro těhotné a kojící maminky, pomohou při stimulaci a polohování miminka, jako "umělá děloha" pro nedonošené děti a v neposlední řadě pomáhají dlouhodobě ležícím pacientům, zabraňují proleženinám.

Jak to všechno začalo a kam směřujeme?

 Zajímá vás, jak to všechno s kojícím polštářem Matýsek začalo? Co nás k tomu vedlo a jaké jsou naše plány do budoucna? Přečtěte si rozhovor, který vám o našem e-shopu mnohé prozradí. 

Výplň polštáře

  • Je z čištěného, antialergeního PES - dutého vlákna nebo EPS kuliček, mikroperly.

Potah polštáře

  • Vybírejte z více jak 50 barevných i materiálových provedení.

Používáme pouze kvalitní české materiály atestované pro děti od 0 do 3 let. Jsme držiteli známky česká a zaručená kvalita. Jako jediný v České republice jsme získali osvědčení z TZU na těhotenský a kojící polštáře Matýsek.

Těhotným ženám

  • Pomáhá polštářek při spaní na boku jako opora k rostoucímu bříšku.

Kojícím ženám

  • Polštářek usnadní kojení a zpříjemní chvíle strávené s miminkem.
  • Ovinutí kojícího polštáře Matýsek kolem pasu mamince umožní správné držení miminka při kojení či krmení z láhve, čímž se méně zatíží záda.
  • Vaše miminko se při kojení bude cítit jako v bavlnce.

S našimi produkty jsou spokojeny stovky maminek, staňte se jednou z nich.

 

Certifikáty a atesty: Kojící polštáře Matýsek

Česká a zaručená kvalita

Logo česká kvalita: Kojící polštáře MatýsekTěhotenské a kojící polštáře Matýsek získali ocenění česká a zaručená kvalita. Toto ocenění je zárukou kvalitních výrobků, které pro vás vyrábíme!

Osvědčení

Osvědčení TZÚ

Sem vložte popis obrázkuTěhotenské a kojící polštáře Matýsek či pelíšky pro miminka jsou zdravotně nezávadné a jsou tedy vhodné pro děti do 3 let.

Osvědčení