Jak správně používat kojící polštář při kojení?

Důležitá je pohodlná pozice matky i dítěte, k čemuž slouží KOJÍCÍ POLŠTÁŘ. Jakékoliv nepohodlí, stres nebo bolest způsobují horší spouštění mléka, nepohodlí na straně dítěte se projeví jeho nespokojeností, pláčem, neúčinným sáním, únavou.

Kojící polštář vám pomůže eliminovat strnulé pozice při držení čím dál těžšího dítěte. Taktéž stupínek pod nohama a tím přizvednuté nohy pomohou rozložit váhu dítěte a zajistit jeho lepší stabilitu. Dítě musí mít jistotu, že nikam nespadne, že je pevně drženo. 

Uvědomte si, že ze začátku budete u kojení trávit mnoho hodin denně a třeba i 45 minut bez přestávky, takže pohodlí je skutečně nutné. Bolavá záda nebo namožené ruce k vaší pohodě rozhodně nepřispějí a vaše problémy s nimi by se velmi rychle zhoršovaly.

Pelíšek PUNTÍK BÉŽOVÝ

Vak, pelíšek pro miminko PUNTÍK BÉŽOVÝ, 100% bavlna

Vak pro miminko PUNTÍK BÉŽOVÝ je pro novorozence ideální. Před pádem ho ochrání bezpečnostní pás. Starším dětem poslouží k sezení. Prospěje i hyperaktivním dětem, které se zklidní. Uvnitř jsou EPS kuličky a mikroperly o velikosti 3 – 5 mm....

Více informací

Kojicí polštář MAXI STARS

Multifunkční, kojící polštář MAXI STARS, 100% bavlna

Kojící polštář MAXI 205 cm + povlak STARS, 100% bavlna Těhotenský, relaxační a kojící polštář Matýsek, pro těhotné a kojící maminky, který oceníte již od II. trimestru těhotenství. Kojící polštář MAXI je vhodný i pro kojení dvojčat....

Více informací

kojení na kojícím polštáři Matýsek
Kojení na kojícím polštáři Matýsek
odpočinek po kojení na kojícím polštáři Matýsek