Kojení dvojčat

Když do rodiny přibudou dvojčátka, každý vám ochotně potvrdí, že jde o dvojnásobnou porci radosti a štěstí.  Zároveň si ale maminka musí vše už od začátku zorganizovat tak, aby péči o dvě miminka zvládla co nejlépe. Zejména v prvních dnech, pokud jde o kojení, to může znamenat pro ženu určitý nápor.

Proto je dobré využít veškeré pomůcky, které se k tomu nabízejí. Zcela nezastupitelnou roli hraje velký a pohodlný kojicí polštář MAXI. Je natolik pohodlný a skvěle vytvarovaný, že výborně miminka při krmení z prsu podloží. Děťátko se bude cítit v bezpečí a nic mu nebude bránit v tom, aby se důkladně napilo mateřského mléka. I pro maminku je důležité, aby miminko bylo v klidu, dobře sálo a kojení se zbytečně neprotahovalo.

Zrovna tak je vynikajícím pomocníkem i pelíšek pro miminka. Hodí se zejména v případech, kdy maminka kojí dvojčátka postupně, jedno po druhém. Než nakrmí první, odloží zatím do měkkého, pohodlného pelíšku jeho sourozence.

Pelíšek je záměrně ušitý tak, aby novorozenci co nejvíce připomínal maminčinu dělohu. Zajistí miminku maximální oporu a bezpečí. Potah je ze 100% kvalitní bavlny, jako náplň používáme EPS kuličky nebo mikroperly o velikosti 1 – 3 milimetrů. Manipulace s tímto relaxačním pelíškem je mimořádně snadná. Potah můžete kdykoli jednoduše sundat a vyprat. Vybírat můžete z nejrůznějších barevných variant a potisků, aby pelíšek byl přesně podle vašich představ a ladil s vybavením ložnice či pokojíčku.

K nepopiratelným výhodám kojicího polštáře MAXI a pelíšku pro miminka je jejich velká variabilita. Kojicí polštář je natolik velký a pohodlný, že si jím gravidní žena může zpříjemnit poslední dny a týdny těhotenství, kdy je spánek kvůli zvětšujícímu se bříšku obtížný. Zrovna tak lze polštář využít nejenom při kojení miminek, ale i při jejich polohování.