Pelíšek pro miminko, na co, jak a proč?

Pelíšek pro miminko jsme vyvinuli ve spolupráci s přední dětskou fyzioterapeutkou paní MUDr. Knězovou.
Jelikož nám na trhu chyběl výrobek na stimulaci a polohování novorozenců a kojenců, které by zvládl každý bez toho, aby celá rodina procházela nákladným školením, jak polohovat svoje miminko.

Proč si mám pelíšek koupit? Na co se používá?

Pelíšek je vhodný pro nedonošená miminka jako „umělá děloha", pro novorozence a kojence je ideální pro stimulaci a polohování. Miminka se polohují v jemných EPS kuličkách vlastní vahou. Není nutné mít načtené hromady knih o polohování miminka. Pelíšek je velice bezpečný i díky jedinečnému bezpečnostnímu pásku, který lze odepnout a připnout ve čtyřech směrech, dle potřeb vašeho miminka. Starším dětem pelíšek poslouží jako sedací vak, nosnost pelíšku je totiž neuvěřitelných 60kg.

Pelíšek a jeho údržba:

Jako všechny naše výrobky i pelíšek má snímatelný potah (zapínání na zip), který snadno sundáte a vyperete v automatické pračce na 40 °C. Samozřejmě můžete vyprat i sypek. Pozor při praní sypku, aby nedošlo k jeho poškození a následovnému vysypání EPS kuliček.

Bezpečnost:

Pelíšek je navržený tak, aby vaše miminko bylo v naprostém pohodlí a bezpečí. Samozřejmě musíte dbát základních bezpečnostních pravidel. Nedávat pelíšek na vyvýšená místa, odkud by mohlo mimiko spadnout. Doporučujeme jej používat na podlaze nebo v postýlce. Výplň pelíšku jsou jemné EPS kuličky, sypek je zajištěný dvojitým zapínáním (dítě se do sypku nedostane). Při porušení sypku dbejte zvýšené opatrnosti, aby dítě nevdechlo kuličku.

Miminko bude spokojené

Polohování a stimulace miminka Polohování a stimulace miminka
Miminko můžete polohovat i na bříšku. Za dohledu dospělé osoby. Miminko můžete polohovat i na bříšku. Za dohledu dospělé osoby.
Odepínací bezpečnostní pásek, možnost připnutí ve čtyřech směrech pomocí druků. Odepínací bezpečnostní pásek, možnost připnutí ve čtyřech směrech pomocí druků.
Snímatelný potah, zapínání na zip Snímatelný potah, zapínání na zip