Relaxační, kojenecký vak pro miminka

Vaše děťátko se bude v extra pohodlném pelíšku cítit jako v bavlnce.

Tento vak je pro novorozence přímo ideální na odpočinek a relaxaci. Jakmile miminko povyroste a začne vnímat okolí, můžete ho v pelíšku přenést do jakékoli místnosti, kde zrovna budete, a umístit ho tak, aby na vás capart viděl a mohl vás sledovat.

Před vyklouznutím chrání bezpečnostní pás


Unikátní bezpečnostní pás je zkonstruován takovým způsobem, aby nepřekážel, ale především aby ochránil kojence před vyklouznutím a případným pádem. Bezpečnostní pás můžete odepínat a zapínat podle toho, jak zrovna potřebujete, manipulace s ním je jednoduchá.

Vak zklidní i hyperaktivní děti


Pelíšek se výborně osvědčil i u hyperaktivních dětí. Komfort, který nabízí, ale především jeho dokonalý tvar dokáže v malém capartovi rychle a přirozeně navodit pocit klidu. Děťátku je navíc příjemné, když mu jemné kuličky, které tvoří výplň, lehounce masírují tělo a zajišťují potřebné teplo.

Větším dětem poslouží jako sedací vak


Děti rostou rychle, ale nemusíte mít obavy, že ty starší relaxační pelíšek nevyužijí. Sice už v něm nebudou spát, protože se do něj nevejdou, ale jako sedací vak jim poslouží skvěle.

Potah s antibakteriální úpravou je snímatelný, takže se dá dobře udržovat v čistotě. Jako výplň se používají mikroperly. Tyto kuličky se dají podle potřeby doplnit nebo je lze naopak ubrat. Sypek lze vyprat doma v pračce, není nutné ho nosit do čistírny. Bavlněný potah si vyberete podle svého gusta, a to z různých barev i designu. Má antibakteriální úpravu a dá se dobře navléci i sundat, protože zapínání je na zip.

Tento relaxační spací vak získal ocenění Česká a zaručená kvalita. Textilní zkušební ústav zároveň vydal osvědčení o zdravotní nezávadnosti, takže výrobek je určen i pro děti do tří let a vyhovuje náročným normám.

Pelíšek ŽIRAFA ORANŽOVÁ

Pelíšek pro miminko ŽIRAFA ORANŽOVÁ, 100% bavlna

Vak, pelíšek pro miminko ŽIRAFA ORANŽOVÁ je mimořádně pohodlný a bezpečný díky pásu, který ochrání vaše děťátko před pádem. Starší děti používají relaxační polštář k sezení, hyperaktivním dětem pomáhá zklidnit se. Uvnitř pelíšku jsou EPS...

Více informací

Pelíšek LOUKA ORANŽOVÁ

Pelíšek pro miminko, 100% bavlna, LOUKA ORANŽOVÁ

Pelíšek pro miminko LOUKA ORANŽOVÁ je jako stvořený pro novorozence. Bezpečnostní pás se postará o to, aby miminko z pelíšku nevypadlo. Dokáže zklidnit i hyperaktivní ratolesti, větším dětem poslouží jako sedací vak. Relaxační polštář má...

Více informací

Pelíšek STARS

Pelíšek, vak pro miminko STARS, 100% bavlna

Polohovací vak, lehátko pro miminko STARS je ušitý ze stoprocentní bavlny, uvnitř jsou EPS kuličky,  mikroperly o velikosti 1 – 3 mm. Kojenecký vak zaručí novorozenci ochranu před pádem díky bezpečnostnímu pásu. Hyperaktivním dětem pomáhá ke...

Více informací