Relaxační, kojenecký vak pro miminka

Vaše děťátko se bude v extra pohodlném pelíšku cítit jako v bavlnce.

Tento vak je pro novorozence přímo ideální na odpočinek a relaxaci. Jakmile miminko povyroste a začne vnímat okolí, můžete ho v pelíšku přenést do jakékoli místnosti, kde zrovna budete, a umístit ho tak, aby na vás capart viděl a mohl vás sledovat.

Před vyklouznutím chrání bezpečnostní pás


Unikátní bezpečnostní pás je zkonstruován takovým způsobem, aby nepřekážel, ale především aby ochránil kojence před vyklouznutím a případným pádem. Bezpečnostní pás můžete odepínat a zapínat podle toho, jak zrovna potřebujete, manipulace s ním je jednoduchá.

Vak zklidní i hyperaktivní děti


Pelíšek se výborně osvědčil i u hyperaktivních dětí. Komfort, který nabízí, ale především jeho dokonalý tvar dokáže v malém capartovi rychle a přirozeně navodit pocit klidu. Děťátku je navíc příjemné, když mu jemné kuličky, které tvoří výplň, lehounce masírují tělo a zajišťují potřebné teplo.

Větším dětem poslouží jako sedací vak


Děti rostou rychle, ale nemusíte mít obavy, že ty starší relaxační pelíšek nevyužijí. Sice už v něm nebudou spát, protože se do něj nevejdou, ale jako sedací vak jim poslouží skvěle.

Potah s antibakteriální úpravou je snímatelný, takže se dá dobře udržovat v čistotě. Jako výplň se používají mikroperly. Tyto kuličky se dají podle potřeby doplnit nebo je lze naopak ubrat. Sypek lze vyprat doma v pračce, není nutné ho nosit do čistírny. Bavlněný potah si vyberete podle svého gusta, a to z různých barev i designu. Má antibakteriální úpravu a dá se dobře navléci i sundat, protože zapínání je na zip.

Tento relaxační spací vak získal ocenění Česká a zaručená kvalita. Textilní zkušební ústav zároveň vydal osvědčení o zdravotní nezávadnosti, takže výrobek je určen i pro děti do tří let a vyhovuje náročným normám.

Pelíšek ŽIRAFA ORANŽOVÁ

Pelíšek pro miminko ŽIRAFA ORANŽOVÁ, 100% bavlna

Vak, pelíšek pro miminko ŽIRAFA ORANŽOVÁ je mimořádně pohodlný a bezpečný díky pásu, který ochrání vaše děťátko před pádem. Starší děti používají relaxační polštář k sezení, hyperaktivním dětem pomáhá zklidnit se. Uvnitř pelíšku jsou EPS...

Více informací

Pelíšek LOUKA ORANŽOVÁ

Pelíšek pro miminko, stoprocentní bavlna, LOUKA ORANŽOVÁ

Pelíšek pro miminko LOUKA ORANŽOVÁ je jako stvořený pro novorozence. Bezpečnostní pás se postará o to, aby miminko z pelíšku nevypadlo. Dokáže zklidnit i hyperaktivní ratolesti, větším dětem poslouží jako sedací vak. Relaxační polštář má...

Více informací

Pelíšek STARS

Pelíšek pro miminko STARS, 100% bavlna

Polohovací vak, lehátko pro miminko STARS je ušitý ze stoprocentní bavlny, uvnitř jsou EPS kuličky,  mikroperly o velikosti 1 – 3 mm. Kojenecký vak zaručí novorozenci ochranu před pádem díky bezpečnostnímu pásu. Hyperaktivním dětem pomáhá ke...

Více informací

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Nenašli jste požadovanou otázku s odpovědí? Napište nám.

Vyplňte, kam máme zaslat odpověď na Váš dotaz.