Jak si vybrat kojící polštář?

Přemýšlíte o koupi této velice praktické pomůcky, která usnadní vám i vašemu miminku život, ale nevíte, jaký vybrat? Váháte jaký kojící polštář je pro vás ten správný? Pak čtete dále, tento článek vám poskytne dostatečné informace a tipy, jak vybrat kojící polštář právě pro vás.

Využití kojícího polštáře

Kojící polštář doporučujeme zakoupit již v druhém trimestru těhotenství, neboť v tomto období začíná maminkám růst bříško. Polštář je skvělou pomůckou při spaní na boku, kdy slouží jako opora rostoucímu bříšku. Využít ho lze samozřejmě také k relaxaci. Poté, co se vám narodí miminko, lze polštář využít i při kojení ve všech polohách. Dobrý je také jako opora pro dítě při sezení.

Rozdělení kojících polštářů

Kojící polštáře se rozdělují podle tří základních parametrů - velikosti, výplně a funkčnosti. Jedná se jak o tři nejzákladnější, tak i nejdůležitější parametry. Při výběru polštáře, který je určený na spaní, kojení a k odpočinku, si vždy zjistěte, zda splňují normy ohledně materiálu a zpracování.

My například používáme kvalitní české materiály, které jsou atestované pro děti od 0 do 3 let. Jsme držiteli známky Česká kvalita a jako jedinÍ v ČR disponujeme osvědčením z TZU na naše těhotenské a kojící polštáře Matýsek.

Nechte si poradit od blogerky

Blogerka vyzkoušela náš kojící polštář Matýsek velikost Maxi. Ve videu se dozvíte na základě čeho polštář vybírala, jak ho využila a jak je s ním spokojená. Názorně ukáže, jak se dá sundat potah, jak vypadá výplň z dutého vlákna a jakou barevnou kombinaci si vybrala. 

JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST
KOJÍCÍHO POLŠTÁŘE MATÝSEK?
           JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU VÝPLŇ
KOJÍCÍHO POLŠTÁŘE MATÝSEK?