Konfigurátor aneb kojicí polštář Matýsek podle vašich představ

Kojicí polštář Matýsek, velikost Maxi, je skvělá pomůcka nejen při krmení novorozence, ale dá se použít na mnoho dalších způsobů. A právě proto, že má maminka tento polštář prakticky celý den po ruce, je pro nás důležité, aby se jí líbil a byl přesně podle jejích představ.

Dali jsme proto hlavy dohromady a vytvořili jsme takzvaný konfigurátor.
To je pomůcka, díky níž si maminka během objednávky zkombinuje svrchní látku, spodní látku a vybere si vhodnou výplň. Dáváme tak našim zákazníkům jako jedni z prvních možnost, aby si objednali polštář, který jim padne do oka po všech stránkách a bude se skvěle udržovat.

 

Látky pro horní část tvoří samostatnou kategorii, stejně jako látky určené pro spodní díl. Podle fotografií si uděláte skvělou představu o tom, jaký design se vám líbí. V obou dvou kategoriích pak jedním kliknutím vyberete látku, ze které chcete polštář ušít, a rozhodnete se, jakou chcete výplň, zda duté vlákno nebo EPS kuličky.

Motivy na látkách, z nichž polštáře šijeme, jsou hravé, vkusné, vyvedené v příjemných barvách. Přesto respektujeme přání zákazníků, aby mohli polštář co nejlépe zkombinovat s další výbavičkou pro miminko, a proto jsme k tomuto kroku přistoupili. Je tedy na vás, jak bude výsledný polštář vypadat. V každém případě půjde o originální výrobek.

Kojicí polštáře pomáhají nejenom při kojení, ale výborně poslouží i pro polohování novorozence. Pokud ho maminka dostane ještě předtím, než miminko přivede na svět, využije ho při spánku, protože si polštářem vypodloží velké bříško, aby netlačilo.

Tento polštář roste s dítětem, což oceníte třeba ve chvíli, kdy se mrňousek bude učit sedět, takže mu vytvoří příjemnou oporu. Starší děti mohou na polštáři odpočívat.