Tulící polštář Matýsek, tulítko

Toužíte si odpočinout na pohovce, ale ne a ne najít vhodnou polohu. Ať se vrtíte, jak chcete, necítíte se pohodlně. Tohle zažil určitě každý z nás. Přitom stačí málo a můžete to změnit. Pokud si pořídíte relaxační, tulící polštář Matýsek, zažijete s ním naprosté pohodlí a dokonalou relaxaci na libovolné posteli nebo gaučíku. Velice příjemný polštář nabízí spoustu možností, jak si na něj lehnout nebo se jím vypodložit, aby vás nikde nic netlačilo a vy se cítili jako v bavlnce.

Pro vás, pro partnera i pro dítě

Výplň tohoto relaxačního polštáře tvoří mikroperly nebo duté vlákno. Na délku měří 180 cm, je tedy maximálně pohodlný i pro odpočinek ve dvou, ať už si budete chtít hovět s partnerem nebo s dítětem.

Pokud jste doteď odpočívali jen výjimečně, tenhle tulicí polštář vás bude přímo magicky přitahovat. Jeho pohodlí je mimořádné, polohu můžete libovolně měnit, a tak se vaše tělo přirozeně zbaví svalového napětí, které často po náročném dni cítíme. Velkou výhodou také je, že polštář je antibakteriální.

Tulící polštář LOUKA ORANŽOVÁ, 100% bavlna

Tulící polštář LOUKA ORANŽOVÁ XXL

Tulící polštář 180 cm louka ORANŽOVÁ, 100% bavlna Potah 100% bavlna, z jedné strany drobný béžový puntík na bílém podkladu na straně druhé béžová barva. Za tuto cenu získáte kompletní tulící polštář Matýsek: 1 x vnitřní polštář (bílý...

Více informací