Rychlozavinovačka nahradí maminčino bříško

Měkká, mimořádně příjemná, bezpečná a pohodlná – taková je rychlozavinovačka, kterou nyní Matýsek nabízí starostlivým rodičům.


Rychlozavinovačka
je vynikající pomocník v péči o novorozence. Jak už název napovídá, děťátko zavinete a rozbalíte snadno a rychle. Zapínání na suchý zip, umístěné na jedné straně, se snadno ovládá. Tyto rychlozavinovačky šijeme z kvalitní, stoprocentní bavlny, jako náplň používáme rouno.

Velkou výhodou rychlozavinovačky je, že poroste s vaším miminkem. Děťátko bude díky ní velice spokojené, zejména v prvních týdnech po porodu. V děloze bylo zvyklé na nedostatek místa, takže jakmile se ocitne v naší rychlozavinovačce, připomene mu to důvěrně známé prostředí a zklidní ho to. Uspávání tak bude trvat mnohem kratší dobu. Děťátko nepocítí zimu, zůstane neustále v teple.

Rychlozavinovačku nabízíme v různých barevných kombinacích, takže si můžete vybrat takovou, jaká se vám líbí. Všechny jsou z kvalitní stoprocentní bavlny, rozměry činí 77 x 77 centimetrů. Při výrobě používáme výhradně materiály, které mají atest pro děti do tří let. 300g rouno zajistí, aby byly maximálně pohodlné.

Rychlozavinovačka LOUKA ORANŽOVÁ

Rychlozavinovačka LOUKA ORANŽOVÁ, 100% bavlna

Rychlozavinovačka LOUKA ORANŽOVÁ, 100% bavlna rychlozavinovačka je vyrobena ze 100% bavlny používáme pouze atestované materiály pro děti do tří let rychlozavinovačka je opatřena na jedné straně suchým zipem, pro jednoduché, rychlé a snadné...

Více informací

Rychlozavinovačka STARS

Rychlozavinovačka STARS, 100% bavlna

Rychlozavinovačka STARS, 100% bavlna rychlozavinovačka je vyrobena ze 100% bavlny používáme pouze atestované materiály pro děti do tří let rychlozavinovačka je opatřena na jedné straně suchým zipem, pro jednoduché, rychlé a snadné odbalování...

Více informací