Teplé, pohodlné botičky jako z cukru

Doslova jako v ráji se bude cítit vaše miminko, až mu obujete naše báječné, teplé botičky.

Nejsou určeny na chození,


ale postarají se o to, aby děťátku nebyla zima. K tomu jsou malí drobečkové nejnáchylnější, když jsou v kočárku, v autosedačce nebo když je nosíte v šátku. Přemýšleli jsme, jak ještě více zlepšit komfort našich nejmenších. A protože řada maminek nedá dopustit na šátkování, kdy jsou právě nožičky vystaveny většímu chladu než zbytek těla, bylo rozhodnuto. Dali jsme hlavy dohromady a dnes vám hrdě nabízíme tuto naši novinku v péči o kojence.

Botičky vyrábíme ve třech velikostech, a to o délce 11 cm, 12,5 cm a 14 cm.


Ty úplně nejmenší jsou určeny pro holčičky a kluky od narození až do 5 měsíců, prostřední velikost se hodí pro děti ve věku od 6 do 11 měsíců. Botičky o největší velikosti vyrábíme pro batolata od 12 do 18 měsíců.

Vybírat můžete ze tří barev, a to růžové, modré a neutrální šedé.


Chtěli jsme, aby tyto botičky byly nejenom pěkné a pohodlné, ale i praktické. Proto jsme při výběru látky, která je navrchu, sáhli po polyesteru s 5% příměsí elastanu. Díky tomu je materiál mírně nepromokavý. Zásluhou elastanu se dá botička velice snadno nazout, což určitě ocení každý rodič i prarodič.

Botička se zapíná na tři druky. Abyste měli stoprocentní jistotu, že vašemu děťátku nebude zima od nohou, našili jsme nahoru ještě gumičku se sponkou, kterou můžete stáhnout, jak uznáte za vhodné. Vnitřek botičky je z velice oblíbeného fleecu. Maminky ocení zejména to, že se jedná o mimořádně hřejivý a na dotek příjemný materiál.

Tyto botičky se skvěle hodí jako dárek pro maminku, která se právě vrací z porodnice, ale radost uděláte i rodičům, jejichž dítko je už větší. Jde o praktický, užitečný a slušivý doplněk.