Jarmila - kojící polštář Matýsek

S nákupem jsem byla velice spokojená, polštář je krásný, měkký, příjemný na dotek. Před ním jsme dostali od babičky a dědečka jiný, z Polska, a musím říct, že se to nedá srovnat. Ten předchozí jsme ani nechtěli používat, protože byl naplněn nějakými kuličkami a dost byl cítit (asi naftalínem). Tak jsme se nakonec s babičkou a dědou dohodli, že si můžeme vybrat polštář jiný, český, kvalitní... Matýskův :-)

Jinak co se týká dopravy: tak ta úplně ideální nebyla. V den doručení mi volala jedna paní od nás z vesnice, že má můj balík... pán, který balíky rozváží se spletl a dal to o pár domů vedle... ale než jsme se stačily s paní domluvit na předání, byl u ní balíkář zpět a omlouval se za výměnu. Takže nakonec si stěžovat vlastně nemůžu :-)

A abych nezapomněla, nejen, že Anežka na polštáři ráda leží, velice ráda se na něj i dívá, asi jsou sloníci na žlutém pozadí výborná volba na tento druh polštáře.

Tak, myslím, že jsem napsala vše, mějte se hezky, přeji mnoho spokojených velkých i malých zákazníků. S pozdravem Jarmila

Zpět na reference Kojící polštář | Zobrazit všechny reference