Martina - Kojící polštář Matýsek

Dobrý den, na vašich stránkách jsem si před několika měsíci v těhotenství při první návštěvě prohlédla snad vše co bylo v nabídce i když jsem na ně zašla s jediným cílem...koupit maxi polštář na kojení. Stránky byly dobře přehledné a jsou i nyní podle mého názoru v novém kabátě ještě lepší. Už v té době jsem věděla, že si nejspíše ještě něco objednám.

První zakoupenou věc - kojící polštář je u nás velmi frekventovaný a stěhuje se z místnosti do místnosti. Nejvíce ho využívá při nemoci má 11 dcera, nechce mi ho ani na kojení půjčit, samozřejmě ho využívám já na kojení i spaní a byl příjemný jako další společník na spaní v těhotenství, načapala jsem v něm, pokud je chvilku volný, už několikrát do klubíčka stočeného a spokojeně spícího našeho nyní již nejmenšího člena rodiny- yorkšírskou terierku. Vždy plánuji, že si jí vyfotím... ještě se mi to nepovedlo, ale vždy mě rozveselí, jak si to evidentně užívá.

Kojící polštář využila i u nás na návštěve má těhotná kamarádka a hned si ho od vás také objednala.
Před několika týdny jsem si objednala klín do postýlky pro svou malinkou dcerku, která nám hodně blinká. Tak jako objednaný polštář i klín byl dodán ve velmi krátké době a i dobře zabalen v několika vrsvách folie. Nevěděla jsem zda se dává pod matraci nebo na ní a proto jsem zkusila zavolat o radu na uvedené telef. číslo a paní na druhé straně mi velmi mile poradila i vysvětlila v jakém případě patří klín nahoru a v jakém případě pod matraci. Klín je tedy položený na matraci v dětské postýlce.....problém je, že v té krásné růžovoučké postýlce moje miminko moc často nebývá.

Díky jejímu věčnému blinkání jsem nyní dost úzkostlivá a bojím se nechávat jí třeba i na chvilku samotnou, zná to asi každá matka co si to prožila. Potvůrka dokázala během krátké doby změnit můj celoživotní názor, že dítě spinká s maminkou jen občas a ve vyjimečných případech, jako je třeba nemoc či strach. Mám naději, že v 6 měsících jejího života blinkání zmizí a začnu naší princezničku postupně navykat na vlastní postýlku. Proto jsem se rozhodla soutěžit o povlečení do postýlky....určitě se nám bude hodit :-D

Děkuji za skvělé výrobky a přeji ať se Vám v obchodě daří.

S pozdravem Martina

Zpět na reference Kojící polštář | Zobrazit všechny reference