Těhotenský nebo kojící polštář? Jaký je v nich rozdíl?

Vyznat se v nabídce těhotenských a kojících polštářů, začíná být čím dál složitější. Jsou polštáře, které využijete pouze v těhotenství při spaní na boku, nebo relaxaci. Polštářek pouze na kojení miminka a pak jsou polštáře, které můžete používat jak v těhotenství, tak při kojení a relaxaci.

Těhotenské a kojící polštáře Matýsek jsou univerzální

Polštáře vyrábíme tak, abyste si nemuseli kupovat jeden polštář na spaní v těhotenství, další polštář na kojení a ještě jeden na polohování miminka. Jelikož jsem maminkou dvou dětí a vím, že věciček, kolem miminka se kupuje tolik, že časem nejsou kam dát. Rozhodla jsem se vyrobit takový polštář, který bude vyhovovat jak mamince, tak miminku.

Proto vyrábíme kojící polštář Maxi, který je dlouhý 205 cm a je multifunkční. To znamená, že jej můžete využívat v těhotenství při spaní na boku, k relaxaci a odpočinku. Až se miminko narodí, bude vám polštářek pomáhat při kojení miminka, zklidnění, relaxaci a polohování.

Víme, že každá žena je jiná

Nabízíme více jak 50 druhů materiálového i barevného provedení polštářů a vybírat můžete i z výplní. Máte na výběr duté vlákno nebo EPS kuličky.

BIO polštáře

Zkoušeli jsme pro vás vyrobit i pohankové kojící polštáře, ale po naplnění pohankou, vážil polštář 6 kg. Což by určitě neprospělo mamince, která by k miminku, musela nosit ještě takto těžký polštář. Proto nenabízíme tuto variantu výplně.